مهمترین اخبار | مهمترین اخبار و رویدادهای شرکت
محصولات

مجوزها و آلبوم تصاویر

درباره ما | معرفی شرکت ، سوابق ، اهداف و ...

مدیران صنایع پلیمری نسیم با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه های مختلف صنعت و تولید با انتقال تجربیات سینه به سینه و نسل به نسل ، در ابتدا تولید الیاف و فرآورده های سیمانی را شروع کرده و با توجه به برنامه ی توسعه ، فعالیت خود را در زمینه صنایع غذایی و شکلات گسترش داده و در ادامه در سال 1385 شرکت هونام شورین طلائی را در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز تأسیس نمودند و شروع به تولید انواع نان بستنی با نام تجاری مسافر کرده و پله های پیشرفت را تا صادرات محصول طی نمودند.

با گذشت زمان و بررسی نیاز بازار و همچنین با مشاوره ، تحقیق و همکاری با افراد مجرب، بروزترین دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف را خریداری و دستگاه های چاپ این ظروف را نیز وارد نموده و در کارخانه ای به مساحت 4000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی شهید سلیمی شروع به تولید این ظروف نموده است. هم اکنون این شرکت یکی از با کیفیت ترین واحد های تولید ظروف یکبار مصرف در ایران محسوب می شود.

با توجه به دیدگاه مدیریتی در این شرکت به توسعه روز افزون و تکنولوژی های جدید و راهکارهای نو برای افزایش کیفیت محصولات، امیدواریم در آینده شاهد پیشرفت هرچه بیشتر در تولیدات پلیمری این شرکت باشیم.

واحدهای کاری شرکت | معرفی واحد های کاری

واحد تهیه مواد اولیه 
این واحد به منظور تولید محصولاتی با کیفیت بالا، مواد اولیه  مصرفی خود را از تولیدکنندگان معتبر که همگی دارای مجوز غذایی (FOOD GRADE) گواهی سلامت و آنالیز مواد هستند، تهیه می نماید. 

واحد ایده پردازی و طراحی
این واحد با بهره گیری از افـراد حـرفه ای جهت ایـده پـردازی و با استفاده از پیشرفته ترین نرم افزارها طرح های مورد نظر مشتریان را طراحی می نماید.

واحد سـاخت قـالب
این واحد با توجه به نیاز مشتریان قالب های اختصاصی را در محل کارخانه ساخته و جهت تولید در اختیار بخش مربوطه قرار می دهد. 

واحد تولید ظروف
این واحد با استفاده از جدیدترین دستگاه های ترموفرمینگ تمام اتوماتیک هم اکنون قادر به تـولید ظروف با دهانه های 75 ، 95 ، 118 ، 125 ، 145 ، 155 ، 165 و چهارگوش 9 × 7/5 می باشد.

واحد بهداشت و کنترل کیفی
این واحد علاوه بر همکاری مستمر با اداره بهداشت ، بر تولیدات شرکت از لحاظ بهداشتی وکیفی نیز نظارت داشته و به صورت مداوم مورد بررسی و کنترل قرار می دهد.

واحد کلیشـه سـازی
این واحد به منظور تسریع در تحویل سفارشات مشتریان عزیز به صورت کاملاً پیشرفته ساخت کلیشه را انجام می دهد.

واحد چاپ افست خشک
این واحد با تکیه بر کادر مجرب و با بهره گیری از دستگاه های تمام اتوماتیک هفت رنگ ایتالیایی و ژاپنی قابلیت چاپ با بهترین کیفیت بر روی ظروف تولیدی را داشته و کیفیت چاپ این شرکت در کل کشور بی همتا می باشد.

واحد بسته بندی و ارسال
این واحد با توجه به حجم سفارش، ظروف را بسته بندی و جهت ارسال به مشتریان عزیز آماده می نماید.

1395© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت هونام شورین طلایی میباشد.
Setak Total Web Solutions
generated by: PGP™ | Hosted by: i-Host™
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟